Popis
Šesť rôznych vozňov Pullman vo verzii Compagnie Internationale des Wagons-Lits et des Grands Express Européens (CIWL) ako EDELWEISS PULLMAN EXPRESS. Dva batožinové vozne typu DD3, jeden vozeň Pullman s kuchyňou VPC typu "Côte d'Azur", jeden vozeň Pullman bez kuchyne VP typu "Côte d'Azur", jeden vozeň Pullman s kuchyňou VPC typu "Étoile du Nord" a jeden vozeň Pullman bez kuchyne VP typu "Étoile du Nord". Jazda vlaku Amsterdam - Haag - Rotterdam - Brusel Luxemburg - Štrasburg - Bâle - Luzern - Zürich. Prevádzkový stav 1937.